Śpiew i aktorstwo 

ChillArts Studio kontakt: 

Fb:
facebook.com/ChillArtsStudio 

Strona www:
chillarts.pl 

 

ChillArts Studio to miejsce, gdzie możesz naprawdę rozwinąć skrzydła. Kochamy muzykę, śpiew, aktorstwo i wszystko to, czym możemy poprzez scenę podzielić się z innymi entuzjastami sztuki.

Nasze Studio charakteryzuje przede wszystkim nieprzeciętna forma zajęć. Wszystkie lekcje, mają charakter otwarty. Obserwujesz sceniczne poczynania innych, a kiedy Ty śpiewasz,  oni słuchają Ciebie. To pozwala na zbudowanie niezwykłej więzi i tworzy świadomość tego, jak widzi Cię publiczność.

ŚPIEW

Wyraź siebie poprzez śpiew. Przekaż emocję i poczuj radość  z tego, co potrafisz! 

Praca nad techniką wokalną jest połączona ściśle z mentalnością i odczuciami artysty.

Jego emocje i umiejętności połączone w jedną całość mogą stanowić coś niezwykłego!

AKTORSTWO

Użyj mimiki, gestu, przekazu werbalnego lub za pomocą śpiewu stwórz niepowtarzalną kreację aktorską.

Sztuka wokalna i aktorstwo są czymś nierozerwalnym.  Aktor, który śpiewa, to artysta kompletny!

PRACA ZESPOŁOWA

Naucz się pracować w grupie. Twórz relacje na scenie, ale poznawaj również swoich kompanów – niezwykłych ludzi, takich jak Ty sam!

Razem możecie więcej, nawet jeśli akurat występujecie solo!

Zajęcia w zakresie emisji głosu, kreacji artystycznej oraz aktorstwa, które przygotują Cię do występu na scenie!

Kompozycja własnej piosenki

Praca nad tekstem i kompozycją oraz aranżacją muzyczną piosenki autorskiej, dostosowanej do preferencji ucznia, interpretacja, przygotowanie kreacji artystycznej oraz sesja nagraniowa w studio. Emisja głosu w oparciu elementy prawidłowej techniki wokalnej, świadomości własnego instrumentu oraz impostację.

Damian Chiliński

Ukończył Wydział Wokalny w Państwowej Szkole Muzycznej im. A. Krzanowskiego I i II st. w Mławie. Absolwent Wydziału Wokalno Aktorskiego Państwowej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiewgo w Poznaniu.

Wystąpił w przedstawieniach operowych i operetkowych takich jak: Krakowiacy i Górale Jana Stefaniego – partia Bryndasa, Bastien i Bastienne Wolfganga Amadeusza Mozarta – partia Colasa, Loteria na mężów, czyli narzeczony 69 Karola Szymanowskiego – partia Charly’ego Brał udział np. w operze dla dzieci Mikołajek i inne chłopaki Radosława Matei w reż. Reginy Lissowskiej czy Wesela Figara Wolfganga Amadeusza Mozarta, w którym wykonywał partię Hrabiego Almavivy.

Uczestniczył m.in. w Kursie Wokalistyki Operowej w Krynicy Zdroju, Sudeckim Festiwalu Wokalnym z warsztatami dla młodych śpiewaków, organizowanym przez PSPŚ, Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Zdzisława Skwary w Mławie. Jest finalistą Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Złote głosy Mazowsza” oraz Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju.

polecamy : Artyz szkoła muzyczna Szczecin & Wild Moose pozycjonowanie Szczecin